İnandığımız Değerler

image

Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle, sadece dünyanın değişik yerlerinde görebileceğiniz çikolata ve pastaları yerli ürünler kullanarak ülkemizde üretmek, pasta ve çikolata alanında size harika tatlar sunmak amacındayız. Firma anlayışı olarak kendimizi endüstriyel ürünler üreten bir fabrika ya da üretim hane gibi görmüyoruz. Bu işi severek yapan alanında uzman, profesyonelleşmiş ve yaptığı işe heyecanla bağlı insanlardan oluşan bir kadroya sahibiz.


Ekip olabilme ruhumuz

İşimize duyduğumuz saygı ve hissettiğimiz sorumluluk bizi bir amaç altında toplayıp iyi bir ekip yaparken, yaptığımız işe duyduğumuz tutku ekip olarak ortaya çıkardığımız işleri eşsiz ve inanılmaz bir boyuta taşımıştır. Biz bir bütün olmanın, küçük parçaların toplamı olmaktan çok daha fazla işe yaradığına inanıyoruz. Dolayısıyla, ekip halinde çalışarak hedeflerimize daha kolay ulaşacağımızı ve yaptığımız işten daha çok heyecan alacağımızı biliyoruz.


Etik Değerler

Müşterilerimizin başarılarından duyduğumuz mutluluk bizi, onlarında içerisinde olduğu daha büyük bir aile yapıyor. Bu bağlamda tüm tecrübelerimizi ve samimiyetimizi ilk andan itibaren onlarla paylaşmayı ve bu yolda hem onlar için hem kendimiz için başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Asla rekabetçi değil kendimizi geliştirme ve en iyi olan neyse onu sunma amacındayız.


Kalite

İnsan sağlığından ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmak hep ılk ve onemlı polıtakımız olmustur.


Tutku

Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız.


Cesaret

Fırsatları sezip yeni şeyler denemekten korkmuyoruz.


Vizyon

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz. Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. İnovasyon gücümüzü farklı yetenek ve bilgiler ile şekillendiririz.. Değişime öncülük eder; yeni pazarlar yaratır, trendleri belirleriz.